Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne, które oferujemy naszym klientom, są produkowane z granitu, konglomeratu marmurowego lub konglomeratu kwarcowego. To solidne i atrakcyjnie wizualne materiały, docenione przez wielu użytkowników. Charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością. Są unikatowe, wdzięczne i funkcjonalne – wprost stworzone do wykorzystania w aranżacji wnętrz.

Zapoznaj się z naszą ofertą parapetów kamiennych. Z pewnością znajdziesz tutaj taki, dzięki któremu Twoje pomieszczenia będą prezentowały się zjawiskowo przez długie lata.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!

ZADZWOŃ tel:+48667227979
NAPISZ mail: biuro@reeco.com.pl

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!

ZADZWOŃ tel:+48667227979
NAPISZ mail biuro@reeco.com.pl

Parapety kamienne – zalety

Zaletą parapetów granitowych wewnętrznych jest ich ponadczasowość. Granit jest w użytku od dziesiątków lat. Gwarantuje on trwałość i wyjątkowe walory estetyczne. Jest odporny na zmywanie, zarysowanie, wilgoć i promienie UV. Świetnie nadaje się również do wykańczania elementów zewnętrznych, dzięki niewrażliwości na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Tworzy się z niego nie tylko parapety, ale także blaty do kuchni i łazienek, schody, a nawet całe podłogi.

Dzięki granitowi pomieszczenia prezentują się elegancko i dostojnie. To tworzywo dla wymagających klientów, wysoko ceniących niebanalny charakter wnętrz.

Oferujemy także parapety okienne z konglomeratu marmurowego. To wdzięczny materiał, będący mieszanką rozdrobionych kamieni naturalnych zespolonych żywicą poliestrową. Aż 95% składu konglomeratu to naturalny marmur. Ma on różnej wielkości kawałki, co sprawia, że tworzywo prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Konglomerat wyróżnia się przyjazną w dotyku strukturą i swoistą ciepłotą. Nie nadaje się jednak do stosowania na zewnątrz. Produkowane są z niego parapety wewnętrzne i blaty łazienkowe.

Parapet wewnętrzny – jak wybrać?

Wybierając pokojowe parapety kamienne kieruj się swoim zmysłem estetyki. Możesz skorzystać z porady dekoratora wnętrz, lub po prostu wybrać wzór, który najbardziej Ci się podoba. W zależności od zasobności portfela, możesz zdecydować się na wyroby z granitu lub konglomeratu marmurowego. Warto wziąć pod uwagę, czy planujesz wykończyć pomieszczenie kuchenne, czy szukasz zgrabnego dodatku do pokoju.

Zadzwoń do nas lub napisz, jeśli potrzebujesz pomocy w złożeniu zamówienia. Reeco to rodzinna, kameralna firma. Doradzamy naszym klientom i dobrze znamy ich potrzeby. Ułatwimy Ci wybór materiału zarówno na parapet wewnętrzny, jak inne elementy wykończenia pomieszczenia – blaty, stoliki, schody czy obudowy kominkowe. Po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz. My kompleksowo zajmiemy się całą resztą.

Parapet z konglomeratu marmurowego

Czym jest konglomerat marmurowy?

Konglomerat marmurowy (inaczej aglomarmur) to mieszanka rozdrobnionych kamieni naturalnych zespolonych żywicą poliestrową. W składzie konglomeratu występuję aż 95% naturalnego surowca marmurowego o różnej wielkości kawałków (od sporych do bardzo drobnego ziarna).

Konglomerat marmurowy to materiał unikatowy, wdzięczny i funkcjonalny. Cechuje go jednolita, „ciepła” i przyjazna w dotyku struktura.

Zastosowanie:

 • Parapety wewnętrzne
 • Blaty łazienkowe
 • Okładziny ścienne

Granit

Granit to twardy kamień naturalny odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Trwałość w tym wypadku oznacza nie tylko odporność na zarysowania. Granit to materiał niewrażliwy na działanie przeciążeń. Doskonale znosi nacisk i kontakt z innymi twardymi materiałami.

Równie dobrze znosi kontakt z wilgocią i promieniami UV. W ten sposób zyskał „łatkę” materiału wręcz stworzonego do wykorzystania w aranżacji wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Zastosowanie:

 • Parapety zewnętrzne
 • Blaty kuchenne
 • Blaty łazienkowe
 • Parapety wewnętrzne
 • Stoliki kawowe
 • Stopnice (schody)
 • Podłogi
 • Obudowy kominkowe

Parapety granitowe wewnętrzne – cena

Parapety kamienne występują w zróżnicowanych cenach. Na ich koszt składa się ilość potrzebnego do produkcji materiału, a także wybrany wzór i grubość. Oferujemy bezpłatną wycenę i nie pobieramy dodatkowych opłat za wstępny projekt. Znajdziesz u nas również wyroby z konglomeratu kwarcowego. Wymagają one indywidualnej wyceny. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszystkich informacji o procesie składania zamówienia.

Gwarantujemy bezpieczny transport podokienników. Dbamy o to, by kamienie nie uległy uszkodzeniu w czasie dostawy. Czas realizacji zamówienia nie przekracza dwóch tygodni.

Parapety granitowe – oferta reeco.com.pl

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, cieszącą się zaufaniem klientów z całej Polski. Dostarczamy im wyjątkowych parapetów granitowych na wymiar. Oferujemy blaty, stopnice i inne elementy służące stylowej dekoracji wnętrz. Oferujemy także drzwi aluminiowe i okna.

Firma Reeco powstała z pasji do urządzania domów. Wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest odpowiedni wybór blatów, schodów i parapetów. Od początku naszej działalności najwyższy priorytet stanowi jakość oferowanych rozwiązań. Robimy to, co lubimy, każdego dnia dostarczając niezwykłych produktów.

Korzystamy wyłącznie z granitu i konglomeratu o doskonałych parametrach. Dzięki czemu właściciele parapetów do domów mogą cieszyć się nimi przez długi czas. Zapoznaj się z galerią naszych dotychczasowych realizacji. Wyposaż swoje pomieszczenia w produkty Reeco, a będą pięknie prezentowały się przez długi czas.

DANE ADRESOWE

Mail: biuro@reeco.com.pl
Telefon: +48 667 22 79 79
NIP: 7311950799
REGON: 520734691

GODZINY OTWARCIA (KONTAKT TELEFONICZNY)

Poniedziałek – piątek: 9 – 15
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Napisz do nas: